ČLOVĚK BY MĚL DOSÁHNOUT DÁL, NEŽ JE ROZPĚTÍ JEHO PAŽÍ, OD ČEHO BY JINAK BYLO NEBE? *^*

Madara a Já část 1

28. ledna 2012 v 19:20 | Anne-Mary-chan
Jen tak jsme si skoro celý den psali s Misuki a nakonec z toho vzniklo tohle... Protože už několik dní mám židličku.. Madara.. :D Tak vlastně Madara bydlí u mě doma, no a takhle to pak dopadá :D
Madara a Já


Seděla jsem s Misuki na dřevěné verandě za domem a povídali jsme si. Bylo to už týden, co jsem začala bydlet s Madarou, vlastně to bylo proto, že se mi rozbila židle od stolu a on se nabídl, že jí nahradí. Nijak moc mi to nevadilo, věděla jsem moc dobře, že je nebezpečný, ale i přes to jsem to nechala plavat a pustila si ho do bytu.
"Poslouchej a proč ti vlastně nic neudělá? A proč nic neudělá mě?" Ptala se mě se zájmem Misuki a já v jejím výrazu zahlédla obavy.
"To opravdu nevím, hlavní je, že mám židli ne?" Brala jsem to s humorem.
"Být tebou, tak nejsem tak klidná, kdo ví, co by ti mohl udělat a co teprve já, za moje hlášky by mě nějrači zabil." Konstatovala a přitom se stále dívala za mě.
"Co je?" Zeptala jsem se, protože se tak divně nikdy nedívala.
"Jde ven…" Oznámila mi napůl šeptem. Otočila jsem se a viděla Madaru, jak nese podnos s čajem. Obě jsme na něho zíraly s otevřenou pusou.
"Já se nudil." Vysvětloval rychle, položil podnos na zem a běžel zpět do domu. Začaly jsme se smát.
"To nechápu, on se nudí? Nemá náhodou lézt po čtyřech u tvého stolu?" Smála se Misuki a vzala si čaj.
"Ne, když nepotřebuji židli, tak může normálně běhat po době. Většinou uklízí, nevím, co ho na tom baví." Vyprávěla jsem.
"A nemyslíš si náhodou, že tě má rád?"¨
"Proč by mě měl mít rád? Zrovna on? Uchiha Madara." Zajímala jsem se a také si vzala čaj. Nikdy jsem takový nepila, byl něčím zvláštní. Rozhodně však byl lepší, než jsem dělala já, asi v tom už má praxi. Nevím ale o tom, že by se živil tím, že by dělal ženu v domácnosti.
"Nevím, vždycky se tak tváří, když se na tebe dívá, má v očích jiskřičky, ale jen co se má otočit a jít pryč, tak se začervená, vytratí se z něho ta nálada a je zase jak starý bručoun."
"Hm…" Ještě jsme tam klábosili asi hodinu a pak jsem se s Misuki rozloučila, musela jít domů a také se pomalu začínalo stmívat. Vzala jsem tác, na kterém ještě před chvilkou stál čaj, a odnesla jej dovnitř.
"Misuki šla domů?" Zajímal se Madara. Zrovna vycházel z koupelny, měl na sobě jen tepláky. Teda nevím, viděla jsem jen tepláky… A modrým ručníkem si sušil vlasy. Nikdy jsem ho ještě s mokrými vlasy neviděla, měl je hodně husté a kupodivu dost dlouhé.
"Ano." Odpověděla jsem rychle a podívala se do lednice. Byla napůl prázdná. "Háh, jdu nakoupit." Oznámila jsem mu, seskočila schod ke dveřím a nazula si boty.
"Už jsi zpět?" Byla to hloupá otázka, ale on mi jí položil.
"Ano." Odpověděla jsem zase to samé, protože to jsem většinou dělávala. Zíral na mě a já nevěděla, co dělat.
"Pomůžu ti s tím, chceš?" Natáhl ruku a vzal ode mě velkou tašku plnou jídla. Ani jsem nestihla nic říct. Vešla jsem tedy za ním a pomohla mu to alespoň uklidit. Večeři také udělal on. Všimla jsem si, že má stále ještě mokré vlasy. Za tu dobu s nimi vůbec nic neudělal, vypadal zvláštně.
"Co to bude?" Ptala jsem se, jako obvykle, jsem opravdu zvědavá, co bude k jídlu.
"Nech se překvapit." Prohodil mezi pokládáním rýžových kuliček do misky. Za chvilku už mi dával pod nos několik misek. "Itadakimas." Řekl a pustil se do jídla.
"Ita-da-ki-mas…" Tupě jsem na to zírala. Jak dokázal něco takového udělat za tak krátkou chvíli? Nakonec jsem přestala přemýšlet a ochutnala to. Bylo to výborné, stejně jako ten čaj.
Ten večer jsem usnula hodně brzo, ani nevím proč, ale byla jsem utahaná. Někdy o půlnoci mě probudilo vrzání postele. Co to? Najednou jsem nad sebou viděla velký tmavý stín. Prudce se mi rozbušilo srdce. Co to jen je? Pak už jsem jen ucítila dotek na rtech. Madara? Zírala jsem do tmy a nevěděla co dělat, nejspíš si myslel, že spím, protože mě pevně objal a usnul vedle mě.
Ráno už tam však nebyl. Volala jsem Misuki a hned jí sdělila, že měla pravdu a že se mnou dokonce v noci spí…
(Vystupují : Anne-Mary-chan Shisemamo Umino, Misuki Masakra a Uchiha Madara...)
 


Komentáře

1 Miska Masakruje Miska Masakruje | E-mail | 28. ledna 2012 v 19:25 | Reagovat

Ehm... vím že jsme se dohodly na jednorázovce... ale chce to pokračování!! :-D

2 Miska Masakruje Miska Masakruje | E-mail | 28. ledna 2012 v 19:30 | Reagovat

Jako sice je mi z konce šoufl, ale pěknýýýýýýýýýýýýýýýý

3 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 28. ledna 2012 v 19:38 | Reagovat

[2]: :D no jo no ty a Madara to je peklo.. Ale já sem se taky zdráhala než sem to tam napsala hele :D

4 zaloudkovamartina zaloudkovamartina | E-mail | 28. ledna 2012 v 21:14 | Reagovat

xDDDD

5 Aya Aya | E-mail | Web | 29. ledna 2012 v 21:49 | Reagovat

Hustýý! Pokráčko by bylo dobry =D *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama