ČLOVĚK BY MĚL DOSÁHNOUT DÁL, NEŽ JE ROZPĚTÍ JEHO PAŽÍ, OD ČEHO BY JINAK BYLO NEBE? *^*

Den výměny Uchihů

8. února 2012 v 19:14 | Anne-Mary-chan
Tohle je něco jako filler k Madara a já xDDD stojí to za to :D Itachiho hlídání... Ten obrázek je trochu velkej jako tapeta.. A nápis psanej růůčo.. :D teda myší.. :D
Den výměny Uchihů

Madara se naposledy ohlédl. "Tak ahoj." Něžně se na mě díval s lítostí v očích. Dobře jsem věděla, proč.
"Ahoj." Hlesla jsem tiše a vyběhla ven z pokoje. Doufám, že stihnu autobus. Natáhla jsem si sněhule, které mě mamka donutila nosit, když je venku taková zima. Přetáhla přes sebe bundu a už běžela po zmrzlém dvorku ven.
Když jsem se odpoledne vrátila ze školy, čekalo mě překvapení. Dávno jsem věděla, že tu dnes místo Madari bude Itachi. Totiž jejich pravým úkolem bylo převychovat mě a Misuki. Já měla to štěstí, že se do mě Madara zamiloval a teď mě moc nevychovával. Zato Itachi trestal Misuki za všechno. Dokonce i za každou hloupou připomínku. Teď seděl v křesle u mého počítače a tupě zíral na obrázky, co jsem si nalepila na zeď. Byli to moje největší díla, co jsem zatím nakreslila. Jen co jsem vkročila, podíval se na mě přísným pohledem.
"Nejdeš nějak pozdě Anne?!" Vstal a přišel blíž ke mně.
"Ne, jako každej den." Procedila jsem mezi zuby a hodila tašku vedle psacího stolu. Hned jsem schytala pořádný pohlavek, ale nijak mi to nevadilo. Hodila jsem po něm znuděný pohled, co jsem se naučila od Madari. Asi ho to dost štvalo, ale nechal to být.
"V tom případě to budu brát jako samozřejmost." Ohradil se do svojí ohrádky z laků na nehty a přestal na mě mluvit. Posadila jsem se na již volné křeslo a zapnula počítač. V tom se hned zase ozval. "Proč si nevezmeš něco jiného než oblečení do školy?!" Obrátila jsem oči v sloup, jako to dělávám pokaždé, když mě někdo buzeruje a zase jsem se postavila. Odpochodovala jsem do koupelny…
Vrátila jsem se převlečená do něčeho jiného a školní oblečení položila na obvyklé místo, kam většinou skladuji to, co si vezmu příští den na sebe.
"Proč sis teď vzala to, v čem jezdíš na koni?" Vybuchl hned, jak jsem se vrátila k počítači.
"Zaprvé jsou to džíny na doma a zadruhé je mamka vyprala, tak drž klapačku." Odpověděla jsem mu znuděně. Asi jsem to ale neměla říkat. Netuším, co udělal, ale na ruce mi zůstala velká modřina.
"Vypadá to, že tě Madara moc nevychovává. A teď nech ten počítač a jdi cvičit na kytaru!" Přestal se ovládat.
"Hm, bezva." Posadila jsem se na zem, opřela se o zeď. Začala jsem hrát Diferencias sobre guardame las Vacas od Luise De Narvaeze. Docela mě ta skladba bavila, i když zatím umím jen jednu ze dvou stránek. Jen co jsem se však dotkla struny e, naježily se mi vlasy na hlavě. Itachi mi vzal kytaru z ruky, ale já mu ji rychle vytrhla. "Co ty o tom víš sakra… Neber mi můj hudební nástroj, nebo ti něčím rozbiju hlavu!" Rozkřikla jsem se na něho a začala ladit.
Uběhla docela dlouhá hodina a já konečně odložila kytaru. Trochu mě pálily prsty, ale za ty tři roky už jsem si docela zvykla. Co se však nestalo, když jsem se zas posadila k psacímu stolu. Byli tam rozložené sešity a učebnice.
"Co to má bejt?" Odsekla jsem jízlivě a schytala pohlavek.
"Domácí úkoly." Řekl mi povýšeně a sledoval, jak naštvaně listuji diářem a dívám se na stránky a čísla cvičení. Začala jsem psát češtinu. Další pohlavek. "Tady máš chybu." Ukázal prstem, na němž měl dlouhý fialově nalakovaný nehet.
"Hmm." Protáhla jsem a rychle místo měkkého i napsala tvrdé. Konečně mi dal na chvilku pokoj a začal žvýkat něco dlouhého hnědého, co vytáhl z pláště. Zvedla jsem jedno obočí a pak se raději otočila. Kdo ví, co to žere…
Klikla jsem na svůj blog a zadívala se na jména lidí, co jsou u komentářů. Jedno mě zaujalo a tak jsem klikla na odkaz jejich webu. Byl to normální blog o anime. Jak jinak u mě že… Prohlížela jsem si tam tak obrázky a pak mě něco napadlo. Byla tam galerie speciálně pro normální páry, yaoi páry a shounen páry. Jen tak z hecu jsem šla na yaoi a vyhledala Itachiho jméno. ItaSasu, ItaNaru, ItaDei… Konečně jsem to našla… ItaKisa… Otevřela jsem rubriku a zvětšila první obrázek. Hned jsem vyprskla smíchy. Itachi ke mně přiskočil a začal mě něčím silně mlátit do hlavy. Ani nevím, jak to dokázal, ale zavřel stránku a vymazal jí z historie… Jako by nevěděl, že se tam můžu klidně vrátit…
"To už je moc Anne." Popadl můj obličej, tak abych mu dobře viděla do očí. Sice to bylo příšerné, ale stále jsem se tvářila znuděně. To ho asi také dost naštvalo.
"Hezký obrázky." Řekla jsem a otočila se k němu zády.
"Už tě mám plné zuby… Jsi tak drzá a nevíš, jak se máš chovat. Prostě taková malá, naivní holka!" Rozkřikl se, až mi spadl budík ze stolu.
"A to je všechno? Budeš tu stát ještě dlouho, nebo pudeš domu?" Osopila jsem se na něho.
"Pravda, jdu pryč, pošlu za tebou zpět Madara, nechápu, jak to tu s tebou může vydržet!" Stále ještě křičel.
"Láska dělá divy ty vraní péro." Křikla jsem ještě za ním, když odcházel a dlouho se tomu blbě smála.
Madarovi to trvalo docela dlouho, než se vrátil, ale nakonec zaklepal na okno, abych mu šla otevřít…
 


Komentáře

1 zaloudkovamartina zaloudkovamartina | E-mail | Web | 8. února 2012 v 19:23 | Reagovat

Mno, známe známe ^^ Itachi by mě moh upohlavkovat, normálně nosím doma tátovu služební přilbu, aby mě nepohlavkoval... a Tsukyomi se vyhnout nemůžu páč mě vždycky chytne za vlasy a je po mě... ale zas s úkolama mám výhodu, úkoly si nepíšu :D

2 Paty Paty | E-mail | Web | 10. února 2012 v 16:49 | Reagovat

No,myslím si že v mým případě by mu stačilo vejít do mýho pokoje a to by bylo poslední co by udělal :D a jinak super filler,stačilo si to představit a už mám dlouhej výtlem :D

3 Aya Aya | E-mail | Web | 12. února 2012 v 17:18 | Reagovat

juuuuu *-* no sice mi je itachiho líto, ale! =DD ty woe s tím Yaoi tak to bylo něco ještě těď se tu tlemím =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama