ČLOVĚK BY MĚL DOSÁHNOUT DÁL, NEŽ JE ROZPĚTÍ JEHO PAŽÍ, OD ČEHO BY JINAK BYLO NEBE? *^*

Madara a já 11 Blázen v převleku

11. března 2012 v 0:02 | Anne-Mary-chan
Áááno to je nová série Madara a já.. xD kže pokrááčko ale.. přesně to navazuje na desátý díl.. :D ale chcíí se zeptat, jak daleko můžu zajít, jak moc můžu být perverzní.. :D nechci totiž aby se NĚKOMU dělalo špatně.. :D Mno ale tadýý to je..

"Jaká inspekce?! O čem to tu k sakru mluvíš! Hned mi to vysvětli Uchiho Madaro!" Začala jsem na něho řvát, protože mi to opravdu nešlo do hlavy.
"Počkej, Anne. Víš přeci, proč tu jsem ne? Proč tu doopravdy jsem…" Vzpomínala jsem si na to, proč tu je a proč je vše tak jak to je, ale co sem plete nějakou inspekci.
"Nechápu to, inspekce? Co to má být? Prostě…" Zacpal mi rukou pusu.
"Ty prostě až moc mluvíš." Popadl mě a odnesl až do obývacího pokoje, kde mě následovně posadil na gauč. "A teď mě budeš poslouchat, ano?" Vypadal docela ustaraně.
"Dobře, poslouchám, snad to bude mít hlavu i patu." Uraženě jsem se na něho podívala a hned se rozesmála, protože vidět na Madarovo obličeji vážný výraz mi přišlo opravdu komické.
"Všechno to začalo, když jsem měl sklony k…" Polknul a trochu zrudnul. Vůbec si nevšímal toho, jak jsem vybuchla smíchy, teď jsem se ale zarazila.
"K čemu?" Zkoumavě jsem se snažila přečíst z toho divného výrazu, co myslí.
"Nic, jenom… Prostě jsem se choval dost jinak a byl jsem jiný. Minato, jako hlava celé rady a všeho už nevěděl co se mnou. Potom ale přišlo zkoumání nových mláďat." Zvedla jsem obočí a jízlivě se na něho podívala.
"To nemyslíš vážně, že ne." Pravila jsem pochybovačně.
"Ne, Minato vám tak říká." Vyprskla jsem smíchy. "No prostě, dostal jsem za úkol sledovat tebe."
"Ale to není hezké někoho sledovat." Začala jsem, nenechal mě ale mluvit.
"Není, ale Minato potřeboval informace o tvém chování, o tom jaká jsi a podobně. Ujal jsem se toho úkolu, protože jsem potřeboval myslet na něco jiného. Když jsem předával Minatovi informace o tobě, co jsem postupně sepsal, ujistil mě, že jsem zatím v pořádku a řekl, že se mám vrátit k tomu, co jsem dělal do nedávna. Nemohl jsem však přestat myslet na jedinou osobu… V tu dobu byl Itachi u Misuki, také dostal za úkol sledovat ji, kvůli stejnému problému, co jsem měl já, hlavně proto, že jsme se do něčeho zapletli… No to ti raději nebudu říkat, ještě bys mi dala co proto." Pochopila jsem, co myslí a trochu jsem se zarazila. Madara že… Itachi…
"Stálo ti to alespoň za to?" Pochopil, že jsem ho prokoukla, i když doopravdy neřekl pravdu.
"No, nehodlám se o tom bavit." Chtěl pokračovat v tom hlavním, co musím vědět, ale já ještě nepřestala.
"Bylo to lepší než teď?" Spojila jsem prsty a vyplázla na něho jazyk.
"Nedělej si ze mě srandu Anne. Nebylo to lepší, tys mi totiž srovnala hlavu." Odmlčel se. "Každopádně Itachi podstoupil to samé co já a také mu najednou přeskočilo v hlavě, ještě ten den jsme se shodli, že změna bude nejlepším řešením. Minato ale zvolil, že Itachi půjde převychovávat tebe, protože tě donutí dělat vše hned, jak to udělat máš, nezaspávat, být víc slušná a podobně. Hned jsem pochopil, že se ale nepřestaneš bát. Věděl jsem to ale jen já. K Misuki měl jít Pein, hlavně proto, že by jí naučil jak být ne jen zlá, ale i hodná. Prostě by se to vyvážilo. Itachi pochopil, že to není dobrý nápad, protože toho o ní také ví dost. Dost jsem se divil, když udělal to, co udělal, na to jaký je, jsem opravdu zíral, když přišel za Minatem a přemluvil ho k tomu, aby dostal Misuki na starost. K tobě však nemohli přiřadit Peina. Já byl také dost zlý, až moc někdy, ale když jsem zjistil, že mám být u tebe, něco se změnilo. Od té doby je to všechno trochu jinak." Zakončil to docela krátké vyprávění.
"A co je s tou inspekcí." Konečně jsem se přenesla přes téma Madarovi zvrhlosti a dál vyzvídala.
"Inspekce přijde, aby zjistili, jak na tom jsme. Prostě budou zjišťovat, jestli ti prospívá má přítomnost a bude potřeba trochu pozměnit vše, na co jsme zvyklí." Pokračoval.
"Na co jsme zvyklí? A kdo v té inspekci bude? A jak to vlastně je s tou inspekcí, proč si jiný než já a Misuki. A…" Měla jsem tolik otázek, nic jsem nechápala, vždycky jsem si myslela, že je Madara pitomec, ale tohle?
"Uklidni se. My spolu chodíme a oni to nesmějí zjistit. V inspekci budou ninjové z listové, vždy se do tohoto světa importujeme pomocí jedné techniky. Jsem jiný, protože mám navíc chakru, díky které používám různé techniky. Už to chápeš?" Pohladil mě po tváři. "Jestli zjistí, jak na tom jsme doopravdy, degradují mě a Minato by mi dal co proto."
"Neměl bys ale být starší?" Zamračila jsem se.
"Už se nepamatuju, ale bylo mi docela dost, provedl jsem ale techniku, která mě vrátila do věku šestnácti let, to samé udělal i Itachi."
"To jsi byl v šestnácti tak vysoký?" Divila jsem se.
"Ne, byl jsem o dost menší, ale kdybych se zmenšil, tak už nevyrostu jako dřív. Samozřejmě jsem o něco menší ještě." Zírala jsem na něho s otevřenou pusou.
"Byl si větší? Ještě větší než teď?"
"Ano, teď měřím přibližně dva metry a deset centimetrů, normálně měřím dva metry a třicet centimetrů." Mluvil o tom, jako o samozřejmosti, ale mě to nepřišlo ani trochu normální. Proti němu jsem totiž s metrem sedmdesát dva docela mrně.
"Aha. Ještě něco?" Přemýšlela jsem, že si hned musím promluvit s Misuki, protože mě to hrozně mátlo a musela jsem to v té hlavě nějak srovnat.
"Jo, nikam teď nejdeš." Lišácky se na mě usmíval.
"Ale Madaro…" Namítala jsem.
"Anne?" Jemně do mě strčil, tedy podle něho to asi bylo jemné, ale mě to položilo přes celou délku gauče. "Inspekce přijde už zítra, musím využít příležitosti, kdy…" Políbil mě. "Jsi ještě udivená, navíc by sis to měla srovnat v hlavě…" Začal mě líbat a mezi tím pokračoval. "Tohle ti v tom pomůže. Věř mi, nemýlím se."
"Co když mi to nepomůže?" Odstrčila jsem jeho obličej, který začal směřovat od mého obličeje níž.
"Tak mluv, všechno to vyklop." Radil mi, ale už myslel na něco úplně jiného, přepnul mozek a věnoval se lepšímu tématu, než je zítřek.
"To nepomůže, sakra vnímej mě." Naštvala jsem se a posadila se. Něco mě napadlo. Objala jsem ho. "Možná, už vím." Zahryzla jsem se do jeho ramena, tak že tam vznikl obtisk mých zubů.
"Bezva." Podíval se na své rameno. "Jdi za zubařem, může v těch dolících udělat odlitky na tvojí novou zubní protézu, protože jestli takhle budeš pokračovat, vylámeš si zuby." Měl pravdu, docela mě bolely zuby.
"Hm." Zabořila jsem obličej na to, místo kam jsem se zakousla a snažila se vzpamatovat. Bylo to jako by mi vynadal, přemlouvala jsem se, aby se mi nespustily slzy, bylo už ale pozdě.
"Anne… Gomene, nechtěl jsem být hrubý nebo tak." Ovinul kolem mě ruce.
"Já…" Chtěla jsem mu to nějak vysvětlit, ale prostě to nešlo.
"Heh… Citlivko… Moje…" Zase jsem se zakousla, ale do jeho vlasů.
"Myslíš, že na moc nemám nebo co?" Zatáhla jsem.
"Au! Víš, jak to bolí!" Vyjekl hned.
"Hm… Promiň, asi jsem se přestala ovládat." Kousla jsem se do rtu.
"Ale nechtěla bys kousat třeba do plyšáka? Ten by to alespoň necítil." Vyčítal mi mé chování.
"Ne, to opravdu nechci, bylo by mi ho líto." Prohodila jsem a zatvářila se smutně.
"A mě ti líto není?" Urazil se.
"Ne!" Začala jsem mu oplácet vše, co za dnešek udělal, co řekl. Nebylo to však rozvazování jazyku, bylo to něco jiného, lepšího a mnohem účinnějšího…
 


Komentáře

1 kisa-san kisa-san | 11. března 2012 v 0:52 | Reagovat

No tak to je až neskutečně dobrej dílek :-)  :-) .A k tomu kam až smíš zajít odpověd z ní hooooodněěěěěě daleko XD XD

2 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 11. března 2012 v 1:52 | Reagovat

[1]: Arigatou :) Jupíííí tak to bude podle mých představ... Zatím to bylo jenom spousta zmatenejch kravin, ale teeeď to bude vážnější, inteligentnější a nebezpečnější.. xD

3 kisa-san kisa-san | 11. března 2012 v 2:05 | Reagovat

[2]: Těšim se :)

4 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 11. března 2012 v 2:31 | Reagovat

[3]: táák dneska odpoledne napíšu další :DD teď už bych u toho asi usnula.. xD

5 Paty Paty | E-mail | Web | 11. března 2012 v 18:17 | Reagovat

Supeeer sice jsem chvilkama něco nechápala (ale to je normální,já nechápu ani to,proč mobil umí volat a tak :D )ale je to dokonalýýýýý...A zajít můžeš klidně až na hranici totálnííí perverznosti :D

6 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 11. března 2012 v 21:43 | Reagovat

[5]: To radši neee.. nechci aby mě Misuki zavraždila.. navíc by jí nepomohlo ani mlííčko :D

7 Aya Aya | Web | 12. března 2012 v 7:57 | Reagovat

inspekce, hula hula, zajímavý! kyáá muj minato **-*-* a stou prtézou, no já z toho nemohla =DDDDD kyááá nádherný *-*

8 Paty Paty | E-mail | Web | 14. března 2012 v 11:45 | Reagovat

[6]: Jooo na Misuki bacha,umí dobře škrtit. Jedna rada-nikdy jí neoslovuj Tsunade-sama :D

9 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 14. března 2012 v 14:42 | Reagovat

[8]: Hm.. to mě nikdy nenapadlo.. poradíme Itachinu.. xDD

10 Paty Paty | E-mail | Web | 14. března 2012 v 16:25 | Reagovat

Na to  budu mít jen 4 slova...Rest in peace Itachi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama