ČLOVĚK BY MĚL DOSÁHNOUT DÁL, NEŽ JE ROZPĚTÍ JEHO PAŽÍ, OD ČEHO BY JINAK BYLO NEBE? *^*

Madara a já recenze

1. března 2012 v 18:22 | Anne-Mary-chan
Anne-Mary-chan je již od mala celkem ustrašená dívenka. Vždy byla dost líná a hodně málo pomáhala v domácnosti. Přišel ale den, kdy se ozvala velká rána. Rozbylo se okno. Původcem toho byl Uchiha Madara. Upadl a ještě k tomu všemu Anne rozbil židli. Neměla teď na čem sedět a tak se nabídl, že bude její židli zastupovat, dokud nesežene novou, takovou, která se jí bude opravdu hodit. Vše se však začne měnit, když Anne-chan zjistí, že se do ní Madara zamiloval, nechápala však, proč tam je. S pomocí své kamarádky Misuki se dlouho snažili přijít na ten důvod, protože nejen Anne měla problém s hloupím Uchihou, Misuki totiž byla střežena Itachim.
Vše je to Minatova práce. Mají nějakou radu, ve které se rozhodli, že z líného ustrašeného andílka udělají normální, i když praštěnou dívku a z (podle rady..) dábla s ohromnou chutí k jídlu normální dívku.. (nechápu co viváděj.. Misuki je přeci úplně normální... dokonce bych řekla že inteligentnější než jáá)
Pomocí nějaké záhadné techniky, se oba vrátily do své mladší podoby.. (Madara 16 let a Itachi 15 let) Jejich výška se o moc nezměnila.. (prej by potom už nevyrostli..) čeká je vyrůst ještě tak o hlavu.. (a to mají dva metry)
K Anne měl jít původně Itachi a k Misuki Pein.. Itachi však po sledování zjistil, že se mu Misuki nějak zalíbila.. Proto přemluvil radu, aby jej přidělili k Misuki.. Peina tedy vyřadili a ne řadu přišel Madara, kterého poslaly k Anne... Pein byl rozzuřený, protože kdyby dostal na starost Misuki, více by si nahrabal.. Jeho zlost si vybíjí na radě a to tím způsobem, že se snaží ublížit nejen Itachimu, který mu sebral místo, ale i Misuki, Anne a Madarovi..
Číst my normal day (Misuki a Itachi)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama