ČLOVĚK BY MĚL DOSÁHNOUT DÁL, NEŽ JE ROZPĚTÍ JEHO PAŽÍ, OD ČEHO BY JINAK BYLO NEBE? *^*

14 Ustálení

12. června 2012 v 22:54 | Anne-chan
Myau.. :D tak já zase dopsala další dílek.. No aby bylo jasno, tak jsem to měla rozepsané už před měsícem... a vždycky s náladou jsem přidala pár řádků, co mě napadlo.. xDDD k tomu mám rovnou dva obrázky, protože všeechno dělám napřed.. (galerka v pc je plná) xD první obrázek je Saiko-sensei a druhý jak jinak než ti dva troubové :DDD na levo Suzu na pravo Kaori.. xD (joj nový jména.. taky tu je jedna megální změna) :D
Anne-Mary-chan a její příběh 14 Ustálení

Od doby co jsme se zase vrátili do Konohy se ke mně Iruka choval úplně jinak. Konohamara jsem už jakou dobu neviděla, protože byl na misi a co víc byla jsem přiřazena do týmu dvanáct. Okolnosti, jak se to všechno stalo mi, buď zatajili, nebo si to nepamatuju, seběhlo se to tak rychle.
"Nespi!" Okřikl mě Kaori Marosa a po chvíli se k němu přidal i Suzu Hyuuga. Oba dva patřili do týmu, kam mě přiřadili.
"Já nespím." Uhnula jsem pohledem.
"Tak proč nevnímáš, když něco říkáme?" Řekli unisono.
"Nevím, přemýšlela jsem o něčem." Nikdy jsem jim o sobě moc neřekla a oni zase neřekli mnoho mě.
"Říkal jsem, že bychom si měli trochu zatrénovat společně." Začal Suzu vážným hlasem. "I když tu Saika-sensei není."
"Hm…" Zabručela jsem.
"Co je s tebou? To už nám rovnou mohli přidělit plyšovýho medvídka, ten by třeba trénoval." V tu chvíli jak to Kaori dořekl, jsem vyprskla smíchy.
"Jo plyšáky bys rád? Pravda, jsou asi hezčí než já. Měkčí, ale opravdu nevím o ninja plyšových medvědech gomene." Nepřestávala jsem se řezat smíchy.
"Alespoň že máš dobrou náladu. Tak co ten trénink?" Zamával mi před očima Suzu.
"Dobře." Bleskově jsem vyskočila a rozputila mu tmavě hnědé vlasy, které měl předtím v culíku. Gumičku jsem stále držela v ruce a čekala, jak bude reagovat.
"Tomu říkáš trénink?!" Otočil se a pokoušel se ke mně natáhnout a gumičku mi sebrat. To se mu však ani náhodou nepovedlo.
"Ano, vezmi mi tu gumičku." Vyplázla jsem na něho jazyk. Kaori nás raději jen pozoroval.
"Ale teď se mi bude špatně útočit, když mi vlasy polezou do očí." Stěžoval si, ale ne na dlouho. Hodila jsem po něm několik kunaiů, kterým se hned vyhnul. Potom se odrazil a po dopadu mě chytil. V náručí však ve chvilce držel kus dřeva a ne mě.
"Hehe. A co budeš dělat teď?" Křikla jsem po něm z větve stromu, kde jsem se teď pohodlně usadila a pozorovala jeho počínání.
"Tak se dívej." Vlastně jsem to ale nestihla, shodil mě na zem a během chvilky byla jeho gumička zase v jeho rukou.
"Ach jo, na tebe nebudu mít ještě docela dlouho." Prohlásila jsem a položila se na zem s rukama za hlavou.
"Mami, klan Shisemamo je pro mě důležitý. Opravdu mi pečeť předat můžeš, když už o tom vím vše…"
Probudil mě ženský hlas. Byla to naše sensei. Vzpomněla jsem si na jedinou větu, která se mi vryla do paměti ze snu. Já nikdy takovou větu neřekla, ani jsem jí říct nemohla, nikdo mi v tu dobu o klanu neříkal a už vůbec se mě neptali, jestli tu pečeť chci. Navíc, byl to chlapecký hlas, tak moc povědomí, ale vlastně jsem ho nikdy neslyšela.
"Anne! Vstávej." Suzu mě táhl za ruku směrem nahoru.
"Jo, dobře, už jdu." Nechala jsem se postavit na nohy. "Kam že to jdeme?" Zvedla jsem levé obočí.
"Do knihovny" Dostala se mi odpověď od Saiko-sensei.
"Hm." Zabručela jsem a následovala je. Kaori a Suzu si udržovali odstup, jako by se jeden druhého štítil.
"Á dej to ode mě pryč!" Rozlehl se výkřik přes celou knihovnu. Saiko-sensei se naštvaně podívala na Suzua, který se odtahoval od nějaké knížky, kterou držel Kaori.
"Héé? Co to máte?!" Zvědavě jsem mu vytrhla knížku z ruky a podívala se dovnitř. Ihned jsem zjistila, že to není nějaká encyklopedie, nebo kniha s poučkami. Nebyl tam však ani normální příběh. Ale příběh to byl.
"O Anne-chan, neříkej, že to budeš číst…" Suzu mi koukal přes rameno. A bylo to pro něho docela snadné, na rozdíl od blonďáka vedle nás byl o hlavu vyšší než já a to už bylo co říct.
"A nesmím snad?" Odsekla jsem a oznámila všem, že si tu knížku půjčím domů. Načež to neřešili.
Zbytek dne už jsme se tak nudili, že to ani víc nešlo. Další den to bylo ale jiné.
"Dnes máš volno že?" Iruka stál ve dveřích mého pokoje a zkoumavě si mě prohlížel. Asi jsem vypadala jako šílenec, nebo mu to ke mně nesedělo, ale měla jsem vlasy učesané tak, že mi na straně netrčeli nahoru. Na sobě jsem měla svetr do půlky stehen a kraťasy, tak že to vypadalo, jako bych měla jen ten svetr.
"Ano. Máš nějaké informace o té dívce, co tvrdila, že je moje sestra?" Zjišťovala jsem totiž, že nejspíš mlela samé blbosti, ale to že je dcera Madary bylo pravděpodobné. Ale také bylo docela jasné, že toho moc neumí.
"Musí se vrátit tam, odkud přišla." Řekl jen a dál se tímto tématem nezabýval. Vlastně už mě to ani moc nezajímalo.
"Aha." Vrátila jsem se zpět na své místo na okenním parapetu, odkud jsem pozorovala prostě venek, ale dál jsem vnímala, protože mi táta chtěl něco říct.
"Zůstaneš dneska doma, nebo se konečně budeš pořádně seznamovat s vesnicí?" Udiveně jsem zamrkala. Pravda, zatím jsem tu znala jen málo lidí.
"Tak poznat Konohu a také víc lidí by nebylo marné." Konstatovala jsem. Už jsem ani nestihla říct nic jinačího a byla jsem odtáhnuta ven.
"A co bys ráda nejdřív?" Na jeho tváři se objevil kouzelný úsměv.
"No, někoho poznat samozřejmě. Hm co kdybych se spřátelila s těmi staršími?" Jistě pochopil, koho myslím. Jasně, nemyslela jsem dospělé, myslela jsem Naruta a tak…
"Dobře, v tom případě tě vezmu za Saiem. Jako jediný z nich je teď doma, ostatní mají mise, nebo se něčím zabývají." No a prostě mě odvedl k menšímu domku, kde nám otevřel černovlasý kluk s dost světlou pletí. Po menším vysvětlení mě pozval dál. Nepřestávala jsem vycházet z údivu. Tolik obrázků jsem zatím ještě neviděla.
"Tak že se jmenuješ Anne…" Zkoumal mě, jako rozplácnutou mouchu na zdi.
"Ano a ty Sai." Zašklebila jsem se a dál zírala na zdi plné obrázků. Některé byli pojmenované, ale většina z nich žádnou jmenovku neměli.
"Nechceš si vyzkoušet něco namalovat?" Podal mi štětec a popostrčil mě ke stojanu.
"Myslíš, že je to dobrý nápad?" Nejistě jsem se po něm podívala.
"Ale jo, zkus to. A nevadí, když ti dám přezdívku?" Slyšela jsem poprvé, že by někdo někomu dával přezdívku, ale nechala jsem ho, ať si něco vymyslí, za tu chvilku jsem udělala pár čárek na desku.
"Nevadí." Zase jsem něco přičmárala, ale vypadalo to zvláštně. Po chvilce z toho však vynikl obličej. Rozeznala jsem z toho Kazena, i když si ani pořádně nepamatuji, jak vypadal.
"Gure-chan." Nadskočila jsem, když to řekl.
"Co prosím?"
"Budu ti říkat Gure-chan, podle tvých očí." Vysvětlil.
"To je docela dobré." Dodělala jsem ten portrét, který jsem si mohla vzít a odešla, Sai byl sice docela v pohodě, ale něco mi na něm přišlo opravdu zvláštní.
 


Komentáře

1 Dia Darkness de Dionýsos Dia Darkness de Dionýsos | E-mail | Web | 13. června 2012 v 10:07 | Reagovat

Kaori je fešák :D A Saiko taky udje, ty její vlasy jsem boží ^^
Jo hej a to šla Anne ven za Saiem v tom oblečení? :D
Ňo, povedlo se ti to :) Napiš další...!

2 Anne-chan Anne-chan | Web | 13. června 2012 v 14:23 | Reagovat

[1]: :D He no.. Když se ti líbí.. V překladu Kaori znamená parfém bo něco takovýho.. xDDD Á jo no Saiko-sensei jsem navrhovala už na papíře.. později dodám i info.. je to totiž příbuzná Sasoriho xD
áno.. šláá jsom ven v tom oblečení.. xDDD
Arigatou.. pokusím se napsat další.. no uvidím co mě dál napadne.. xD

3 テレサ a バーバラ テレサ a バーバラ | Web | 13. června 2012 v 15:31 | Reagovat

Moc pěkný dílek..=D Sai je prostě zlatej..=D Moc se ti povedly ty postavy ,originální..=D

4 Anne-chan Anne-chan | Web | 13. června 2012 v 15:40 | Reagovat

[3]: Arigatou xD jo no že to seznamování zařadím do příběhu na tom jsem přemýšlela dávno.. tak jsem chytla Saie hned z kraje, když už kreslí.. xD a ještě jednou arigatou.. :D s těma postavama jsem se dost snažila.. xD (stejně na originální postavy z Naruta nemají)

5 Aya Aya | E-mail | Web | 16. června 2012 v 19:56 | Reagovat

áá skvělý bombový úžasný *-* s tím saiem =DD uplně přesně on =DD a myslela jsem si, že ane namaluje spíš Konohamaru =DD ale nic, třeba příště *-* další díl! =DDDDD

6 Naomi no Yama Naomi no Yama | E-mail | Web | 17. června 2012 v 11:36 | Reagovat

Jééé!To je krásné ^^ A ty obrázky ještě lepší ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama